Cennik
Dostep do twojej poczty przez strone WWW...
info
najczęsciej zadawane pytania..
jak do nas trafić..
Skrzynka pocztowa
Serwer wirtualny
Sieć telefoniczna
(łącze komutowane)

Przez łącza stałe

Integracja sieci
lokalnych z
Internetem
Serwer - instalacja
i konfiguracja
Rejestracja domen Strony WWW Bezpieczne transakcje - SSL Komunikaty
Dial-up IMA

Mimo coraz większej powszechności zryczałtowanego dostępu do Internetu (m.in. poprzez sieci osiedlowe, bezpośrednio przez łącza stałe), większość użytkowników sieci ciągle korzysta z połączenia komutowanego.

Przyczyn jest kilka - np. wiele osób łączy się z siecią tylko w celu sprawdzenia poczty i ewentualnie czasami przegląda strony WWW. W takim przypadku wykupywanie połączenia zryczałtowanego, za które abonament jest wyższy od rachunku telefonicznego, nie ma większego sensu.

W pewnych przypadkach istnieją bariery natury technicznej - zbyt duża odległość od centrali, niskiej jakości kable, centrala nieprzygotowana do obsługi tego rodzaju łączy itp. Najczęstszą jednak przyczyną są po prostu względy finansowe.

Najprostszym rozwiązaniem pozostaje w takich warunkach połączenie modemowe. Jednakże korzystanie z popularnych, darmowych numerów dostępowych łączy się często z niską jakością połączenia, a niekiedy jego kompletną niedostępnością.

Szczególnie w godzinach szczytu natężenia ruchu w sieci połączenie z takim numerem przysłowiowo "graniczy z cudem". Jest to źródłem niepotrzebnych dodatkowych kosztów za nieudane połączenia z modemami dostępowymi i poszarpanych nerwów.

Dlatego sensownym rozwiązaniem jest skorzystanie z komercyjnego dostępu komutowanego, gdzie przy stosunkowo niskiej opłacie abonamentowej otrzymuje się w zamian połączenie wysokiej jakości z krajem jak i ze światem.

TCH Nasze modemy dostępowe są monitorowane całą dobę i nie musimy się obawiać trudności z ustanowieniem połączenia, gdyż nawet w czasie maksymalnego obciążenia istnieje duża rezerwa. Modemy dostępowe DIAL-UP IMA są zainstalowane w Total Control Hub firmy 3COM. Światłowodowa wiązka PRI pomiędzy centralą TPSA a naszymi modemami zapewnia najwyższą możliwą w tych warunkach jakość połączenia.

Po połączeniu się z naszym numerem dostępowym, uzyskują Państwo dostęp do wysokiej jakości łączy - na kraj (światłowodowe łącze POLPAK-T) jak i zagranicę (łącza dwóch innych niezależnych operatorów).

UWAGA:
Użytkownicy korzystający z DIAL-UP IMA i łączący się przez nasz numer dostępowy 0209558, korzystają z taryfy ulgowej (połowa stawki za impulsy) w godzinach od 18:00 do 6:00 oraz przez cały dzień w soboty, niedziele i święta.

Mamy do zaoferowania dwa warianty dostępu komutowanego:

DIAL-UP IMA 64
Zapewnia on obsługę wszystkich popularnych protokołów (V.36, V.90, K56, ISDN itp.). Dostęp poprzez ISDN wymaga jedynie odpowiedniego urządzenia końcowego po stronie klienta (tj. modemu ISDN) - nie ma żadnych innych dodatkowych opłat. W tym wariancie połączenie ISDN jest ograniczone do jednego kanału o przepustowości 64 kbit/s.

DIAL-UP IMA 128
Zawiera w sobie wszystko to, co ma wariant poprzedni plus możliwość korzystania z dwukanałowego połączenia ISDN. Umożliwia to łączność z prędkością 128 kbit/s.
Różnica w cenie wynika z faktu, że w takim przypadku użytkownik zajmuje dwa modemy dostępowe (dwie linie).
Należy także pamiętać, że w momencie korzystania z takiego połączenia ponosi się opłatę tak jak za dwa połączenia telefoniczne jednocześnie.


IMA S.C Internet Service Provider Gdańsk ul. Stągiewna 1
tel/fax ( 058 ) 301 69 17
email:

Valid HTML 4.01!