Cennik
Dostep do twojej poczty przez strone WWW...
info
najczęsciej zadawane pytania..
jak do nas trafić..
Skrzynka pocztowa
Serwer wirtualny
Sieć telefoniczna
(łącze komutowane)

Przez łącza stałe

Integracja sieci
lokalnych z
Internetem
Serwer - instalacja
i konfiguracja
Rejestracja domen Strony WWW Bezpieczne transakcje - SSL Komunikaty

REJESTRACJA DOMENY INTERNETOWEJ

Aby adres Państwa strony WWW oraz adresy skrzynek pocztowych były łatwiejsze do zapamiętania i lepiej były identyfikowane np. z nazwą Państwa firmy, warto dokonać rejestracji domeny. Dzięki temu adres WWW po rejestracji w np. w domenie ".pl" może wyglądać następująco:

http://www.firma.pl, a adres skrzynki pocztowej: uzytkownik@firma.pl.

Rejestrujemy domeny wszystkich rodzajów - krajowe (.pl, com.pl, edu.pl itd.), jak i zagraniczne (.com, .net, biz. itd.).

Domenę można zarejestrować korzystając z naszego systemu rejestracji. Jeśli posiadają Państwo już u nas konto w systemie rejestracji domen, mają Państwo po otwarciu głównej strony systemu możliwość zalogowania się na nie i dokonania rejestracji.

Jeśli rejestrują Państwo u nas domenę po raz pierwszy, po sprawdzeniu dostępnosci oraz wybraniu domen do zakupu, będą Państwo poproszeni o wypełnienie formularza w celu stworzenia takiego konta. W przyszłości skróci to wykonywanie wszelkich operacji w naszym systemie rejestracji, gdyż nie będzie od Państwa każdorazowo wymagane podanie danych firmy lub personalnych, potrzebnych do identyfikacji zgłaszającego i realizacji płatności.

Odnośnik do systemu rejestracji.

ZMIANA DELEGACJI DOMENY - TRANSFER

Jeżeli chcą Państwo przenieść domenę na nasz serwer (wykonać tzw. transfer domeny), proszę w tym celu skorzystać z naszego systemu rejestracji.


IMA S.C Internet Service Provider Gdańsk ul. Stągiewna 1
tel/fax ( 058 ) 301 69 17
email:

Valid HTML 4.01!